rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost:

dnes, středa 20. 2. 2019
skorojasno 7 °C 0 °C
skoro jasno, slabý západní vítr
vítrZ, 4.57m/s
tlak1005.85hPa
vlhkost86%

Mobilní verze

MV

Obnovení rozesílání novinek z webu obce Zlončice

Obnovujeme rozesílání novinek ze serveru www.obeczloncice.cz!

Ti, kteří se chtějí nově do systému zaregistrovat, mohou vyplnit svůj e-mail na webu obce Zlončice (v levém sloupečku pod „Informace e-mailem“). Poté je ještě nutno registraci potvrdit přes odkaz, který Vám přijde e-mailem. Pokud tak neučiníte, není registrace funkční a novinky Vám chodit nebudou.

Současně byl rozeslán e-mail s instrukcemi těm, kteří se k odběru registrovali v minulosti.

Odhlášení z odběru je možné provést kdykoliv buď pomocí odkazu k odhlášení (který je součástí každého "novinkového" e-mailu) nebo odesláním žádosti o odstranění Vašeho kontaktu na adresu ou.zloncice@obeczloncice.cz.

Informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici zde nebo v záložce Obecní úřad - Informace o zpracování osobních údajů. Pokud se rozhodnete novinky odebírat, počítejte se zhruba měsíční frekvencí zasílání e-mailů do Vašich schránek.

Vytvořeno: 18. 1. 2019
Poslední aktualizace: 18. 1. 2019 21:01