rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

3. 4. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Mobilní verze

MV

Svoz odpadu

... v době epidemie COVID-19

Tímto žádáme všechny občany, kteří jsou v karanténě z důvodu podezření na nákazu virem způsobujícím onemocnění COVID-19 případně občané s pozitivním nálezem na onemocnění COVID-19 v domácím léčení, aby své odpady dočasně netřídili.
Veškeré odpady z domácnosti dávejte v zavázaných pytlích (2 pevné pytle do sebe) do popelnice na komunální odpad. V ideálním případě pytle z vnějšku vydezinfikujte. Snížíte tak riziko nákazy našich pracovníků, kteří vám pravidelně sváží odpad a i vašich spoluobčanů, kteří nosí odpady do barevných kontejnerů na tříděný odpad.
Zároveň upozorňujeme, že při svozu komunálního odpadu, bude vysypána vždy jen odpadová nádoba. Z bezpečnostních důvodů nebude vyvezen žádný odpad navíc odložený vedle popelnic. Toto opatření se týká i tříděných odpadů. Prosíme tedy, pokud jsou kontejnery plné, neodkládejte vedle nich další odpad.

Informace ke svozu textilu:
Momentálně jsou uzavřeny třídírny textilu. Společnost, která odebírá textil svezených z kontejnerů ve vašem městě/obci, nemá dostatečně velké skladovací kapacity. Proto nelze momentálně provádět svoz vytříděného textilního odpadu pravidelně jako doposud. Proto žádáme občany, aby odložili vyklízení starého oblečení, stejně jako zbytné úklidy sklepů a půd na pozdější, doufejme, že klidnější, období.

Děkujeme za vaši ohleduplnost.
FCC Česká republika, s.r.o.

Sdělení společnosti FCC ke svozu odpadu v době epidemie

Popelářské desatero v době epidemie Covid-19

Vytvořeno: 23. 3. 2020