Navigace

Obsah

Koronavirus ve Zlončicích

Typ: ostatní
...

K dnešnímu dni evidujeme jeden případ nákazy koronavirem v naší obci. Žádáme dotyčnou osobu, aby kontaktovala pana starostu na tel. 725 021 144 mj. z důvodu zajištění provozních opatření na konkrétní čistírně odpadních vod, na kterou natékají odpadní vody z příslušné domácnosti (o všechny tři čistírny v obci se stará v současné době osobně pan starosta). Nemocnému zajistíme maximální pomoc (ochranné prostředky, dezinfekce atd.).

Opakujeme upozornění, aby občané s pozitivním nálezem na onemocnění COVID-19 v domácím léčení nebo v karanténě své odpady dočasně netřídíli. Veškerý odpad z domácnosti dávejte v zavázaných pytlích (2 pevné pytle do sebe) do popelnice na komunální odpad a v ideálním případě pytle zvnějšku vydezinfikujte. Nedávejte žádný odpad navíc vedle popelnic.

Z tohoto důvodu dále apelujeme na všechny občany v obci, aby striktně dodržovali karanténní opatření vyplývající z vládních nařízení (hygiena, nošení roušek, minimalizace kontaktů s ostatními, při nezbytném kontaktu s jinou osobou odstup nejméně 2 metry atd.).

Děkujeme za jejich dodržování a odpovědnost každého z vás.


Vytvořeno: 5. 4. 2020
Poslední aktualizace: 5. 4. 2020 11:32
Autor: Ladislav Sedlár